Skip to content

Wilgotnościomierz do kukurydzy

DRAMINSKI GMS

Cena: 1544 zł netto + VAT (1899,12 zł brutto)

Wilgotnościomierz do kukurydzy

DRAMINSKI GMS

Cena: 1544 zł netto + VAT (1899,12 zł brutto)

ZAPYTAJ O PRODUKT

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h, by przyjąć zamówienie.

Popraw opłacalność swojej uprawy

Zainwestuj w urządzenie zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce

Uzyskaj dokładny pomiar wilgotności kukurydzy dzięki rozdrobnieniu ziarna przez tarcze trące.

Wygodnie pobierz i odmierz właściwą objętość próbki ziarna dzięki dołączonej miarce.

Oddaj do skupu kukurydzę o najlepszych parametrach, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze związane z potrąceniami.

GMS - najlepszy na żniwa kukurydzy

Sprawdź wilgotność ziarna w każdych warunkach

Tester wilgotności GMS zda egzamin przed żniwami kukurydzy, w ich trakcie i po! Ten wilgotnościomierz pomoże podjąć decyzję o rozpoczęciu żniw, sprawdzi wilgotność ziaren w silosie i wskaże perfekcyjny moment na oddanie Twoich plonów do skupu.

Dokładność pomiaru

Miernik posiada specjalne tarcze trące, które rozdrabniają ziarno dzięki czemu idealnie sprawdza się przy badaniu wilgotnego ziarna np. kukurydzy. Śrutowanie niszczy strukturę ziarna stąd wynik jest bardzo dokładny. Ponadto w komorze pomiarowej wbudowany jest cyfrowy czujnik temperatury, który zapewnia precyzyjny pomiar.

Nie tylko do kukurydzy

Miernik wilgotności GMS skalibrowany jest do badania 17 gatunków nasion zbóż, roślin oleistych i strączkowych. Dodatkowo, na życzenie Klienta, możemy zdalnie wprowadzić nowe kalibracje bez potrzeby wysyłania urządzenia do serwisu.

Wilgotnościomierz DRAMIŃSKI - inwestycja na lata

Udzielamy na nasze wilgotnościomierze aż 3 lata gwarancji (co warto podkreślić: bez ograniczania warunków w przypadku wystawienia faktury).

Solidna obudowa wykonana ze wstrząsoodpornego materiału ABS oraz powleczona antypoślizgową gumą zapewnia jego ekstremalną wytrzymałość i eksploatację przez wiele lat.

Serwis wszystkich urządzeń firmy DRAMIŃSKI S.A. odbywa się bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Dzięki temu Twój czas oczekiwania na naprawę skrócony jest do minimum.

DRAMIŃSKI S.A. to całkowicie POLSKA firma z 33-letnią tradycją w projektowaniu i produkcji sprzętu elektronicznego dla rolnictwa oraz ultrasonografów dla weterynarii i medycyny ludzkiej.

DRAMIŃSKI - znana i lubiana marka

Przeczytaj co mówią o nas nasi klienci:

5/5

„Sprzęt uważam za bardzo wysokiej jakości. Solidne i dokładne wykonanie jeśli chodzi o budowę zewnętrzną wilgotnościomierza. Pomiar uważam za rzetelny max. 0,5 % w porównaniu ze skupami. Ogromny + również za serwis. W poniedziałek wysłałem, a w środę już sprzęt wrócił z serwisu do mnie. Co prawda drobny błąd w oprogramowaniu ale bardzo szybka reakcja i naprawa, co uważam za niemożliwe w przypadku konkurencji. Szczerze polecam.”

Jacek Żelechowski

5/5

Od trzech lat używam wilgotnościomierza firmy DRAMIŃSKI, do codziennych szybkich pomiarów produktów sypkich będących w ofercie mojej firmy. Urządzenie zostało skalibrowane przez producenta DRAMIŃSKI S.A. do moich indywidualnych potrzeb, co jest dla mnie istotne. Przez cały czas jego użytkowania, nie zawiodło mnie. Cenie sobie w nim, że jest małe, mobilne, funkcjonalne, gwarantuje szybki odczyt, jest proste w obsłudze. Jeśli tego oczekujesz od tego typu urządzenia, to polecam.”

Pełnomocnik SBŻ ISO 22000 w firmie Merkur 09

Grain Master - wiele przydatnych funkcji

Ustawienie ilości pomiarów do wyliczenia średniej

Przy pomiarze bardzo wilgotnego ziarna możesz ustawić ilość pomiarów, z których zostanie wyliczona średnia wilgotności.

Samodzielna aktualizacja wilgotnościomierza

Dzięki złączu USB możesz samodzielnie zaktualizować oprogramowanie urządzenia pobierając plik aktualizacyjny ze strony producenta.

Modyfikacja wskazań wilgotności

Masz możliwość samodzielnego wprowadzenia modyfikacji wskazań, których wartość wyświetla się przy danym gatunku w porównaniu np. do wartości w skupie.

WYŚWIETLACZ

2"

z podświetleniem LED

pamięć na

400

gatunków

do wyboru

40

wersji językowych

Zamów swój wilgotnościomierz już dziś!

Koszt urządzenia wynosi 1544 zł netto + VAT (1899,12 zł brutto)

©2020 – DRAMIŃSKI S.A.